Frytkownica Beztłuszczowa 8L 1800W, LED, 8 Programów Automatycznych
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 728.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 728.00
✅ DUŻA MOC - 1800W
✅ SYSTEM RAPID AIR - cyrkulacja gorącego powietrza
✅ KOSZ Z UCHWYTEM - o maksymalnej pojemności 8 l
✅ TIMER - ustawienie czasu pracy 1 do 60 minut (co 1 minutę)
✅ WYBÓR TEMPERATURY- od 80°C do 200°C (co 5°C)
✅ DOTYKOWY panel sterowania
✅ CZYTELNY WYŚWIETLACZ LCD - dobrze podświetlone ikony, przyciski, cyfry
✅ TERMICZNIE IZOLOWANA obudowa i uchwyt
✅ NIEPRZYWIERAJĄCA POWŁOWA misy i kosza
✅ NIENAGRZEWAJĄCY się uchwyt
✅ ANTYPOŚLIZGOWE i stabilne nóżki
✅ 8 AUTOMATYCZNYCH (domyślnych) PROGRAMÓW - Stek / Kurczak / Owoce morza / Ryby / Pizza / Frytki / Muffiny / Owoce i Warzywa
Urządzenie ma wbudowaną ochronę przed przegrzaniem.
Nienagrzewający się uchwyt umożliwia kontrolę i ocenę wizualną dania w trakcie przygotowywania. Zapobiega też poparzeniu się przy wyjmowaniu gotowego posiłku.
1️⃣ STEK - 180°C/16 min.
2️⃣ KURCZAK - 180°C/25 min.
3️⃣ OWOCE MORZA - 180°C/12 min.
4️⃣ RYBY - 180°C/18 min.
5️⃣ PIZZA - 200°C/20 min.
6️⃣ FRYTKI - 200°C/17 min.
7️⃣ MUFFINY - 160°C/17 min.
8️⃣ OWOCE/WARZYWA - 160°C/17 min.
Pozwala na przygotowanie porcji dla całej rodziny! Electo Frigimma to frytkownica w pełni dopasowana do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników!
Kiedy jedzenie będzie gotowe do spożycia, urządzenie poinformuje się o tym! Gdy czas dobiegnie końca, frytkownica automatycznie się wyłączy i poinformuje sygnałem dźwiękowym o zakończeniu procesu. Regulowanie czasu w urządzeniu jest wyjątkowo łatwe.
Wbudowany zegar na bieżąco informuje, jak długo żywność ma być dalej podgrzewana. Zawsze wiadomo, kiedy posiłek będzie gotowy do spożycia.
Frytkownica beztłuszczowa 8L to idealne połączenie nowoczesnej technologii i wygody użytkowania.
Dzięki niej przygotujesz zdrowe i smaczne posiłki dla całej rodziny w szybki i prosty sposób. Zainwestuj w swoje zdrowie i ciesz się kulinarnymi eksperymentami bez kompromisów!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lehmann |
| Model | OG8U-HICZ |
| Kod producenta | LHODF-1880 |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność misy | 8 l |
| Pojemność koszyka | 8 kg |
| Szerokość produktu | 36 cm |
| Wysokość produktu | 39 cm |
| Głębokość produktu | 38 cm |
| Waga produktu | 5.6 kg |
| Moc | 1800 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Funkcje | elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Komunikacja | lampka kontrolna, sygnał dźwiękowy, wskaźnik gotowości do pracy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe |
| Cechy dodatkowe | Funkcja pieczenia, Funkcja podgrzewania, Funkcja suszenia żywności, Funkcja utrzymania temperatury, Oświetlenie w trakcie, pieczenia, Otwierana ręcznie, Tacka na frytki, Żelazo pokryte silikonową warstwą ochronną |
| Załączone wyposażenie | Frytkownica, Instrukcja obsługi w języku polskim, Kosz z uchwytem, Oryginalne opakowanie, Taca |